Broker Trading212 zachęca bonusem nowych klientów

 

Popularność tradingu wzrasta — nie bez powodu-to dziś jeden z najciekawszych, najszerzej dostępnych i opłacalnych sposobów inwestowania. Chcąc stać się częścią rynku, coraz częściej szukamy dla siebie odpowiedniego brokera, który spełni standardy bezpieczeństwa i zaoferuje świetną obsługę klienta oraz odpowiednie warunki do handlu.
Do tej grupy należy trading 212, który od lat, konsekwentnie dyktuje branżowe standardy.
Podlega on brytyjskiej Financial Authority in the UK (FCA) – jednemu z najbardziej wymagających organów kontrolnych na świecie. Dzięki temu klienci są chronieni m.in. przed ujemnym saldem konta, a broker dba o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa dźwigni finansowych. To ważne informacje, dzięki którym możemy mieć pewność co do wiarygodności firmy.

W trading 212 darmowe akcje największych spółek czekają na nas po rejestracji


Teraz broker postanowił kolejny raz wysoko postawić poprzeczkę konkurencji, zachęcając nas wyjątkowo atrakcyjną promocją.
Platforma trading 212 bonus oferuje nowym klientom, którzy zdecydują się otworzyć darmowy rachunek. Jest nim… Akcja losowo wybranej spółki! W promocji trading 212 100 euro jest maksymalną kwotą wartości akcji, którą otrzymamy od brokera w ramach oferty.
Co należy zrobić, by móc skorzystać z bonusu? To banalnie proste.
Należy otworzyć konto trading212 Invest i zasilić je minimalną kwotą w wysokości 5zł.
Po zarejestrowaniu wpłaty w trading 212 darmowa akcja pojawi się na naszym koncie. Później możemy sprzedać akcję i wypłacić pieniądze lub zainwestować je w wybrane przez nas spółki na platformie.

W trading 212 bonus oferuje przejrzyste, łatwe do spełnienia warunki

Niepotrzebny jest nam kod promocyjny trading 212 oferuje proste, przejrzyste warunki odebrania bonusu.
U brokera trading 212 instrukcja, którą musimy kierować się w celu otrzymania bonusu, jest banalnie prosta. Chciałoby się powiedzieć – „zbyt prosta” – gdzie jest haczyk?
Dla trading 212 promocja jest świetnym sposobem na przyciągnięcie klienta. Może on zarejestrować się, zrobić depozyt, odebrać bonus, bezproblemowo wypłacić go na konto i już nigdy nie wracać. Jest jednak spora szansa, że zostanie, zamieniając się z poszukiwacza okazji w stałego, zadowolonego klienta. Dlaczego? Bo warto.

Platforma trading 212 jedną z najlepszych aplikacji do tradingu – miliony zadowolonych klientów


Brytyjski broker oferuje jedną z najlepszych przeglądarkowych platform tradingowych. Jej mobilną wersję, przeznaczoną na telefony z systemami Android oraz iOS, pobrało już kilkanaście milionów szczęśliwych inwestorów.
Rozbudowana, jednak intuicyjna platforma, za pomocą kont demo uczy klientów trading 212 jak zarabiać na inwestowaniu swoich pieniędzy. To daje możliwość poznania zasad działania rynków i testowania strategii inwestycyjnych bez jakiegokolwiek ryzyka.
Oprogramowanie spełni oczekiwania nie tylko nowicjuszy, ale i doświadczonych traderów, oferując dostęp do różnego rodzaju wskaźników wspomagających analizę techniczną.
To jednak nie wszystko.

Tysiące instrumentów do wyboru — u brytyjskiego brokera trading 212 promocja pozwoli nam na inwestycje w akcje światowych spółek. Bez prowizji.


Jedną z wad nawet szanowanych w branży, regulowanych platform, bywa niewielki wybór instrumentów. Brytyjski broker nie ma tego problemu. Możemy wybierać spośród ponad 2100 akcji największych na świecie spółek, par walutowych czy popularnych ETF-ów.
Ponadto, w trading212 promocja najpierw pozwoli nam sprzedać darmową akcję, a później zainwestować zyskane w ten sposób pieniądze w wybrane spółki czy pary walutowe… Bez płacenia prowizji! Tak, w trading212 bonus da nam możliwość obracania darmowymi pieniędzmi, a od transakcji nie zapłacimy ani grosza prowizji.
Wśród obecnych na rynku ofert, propozycja brytyjskiego brokera zdaje się jedną z tych nie do odrzucenia. Jeśli akceptujemy ryzyko związane z inwestowaniem — możemy odebrać bonus i spróbować mnożyć nasze pieniądze. Jeśli nie — tak po prostu wypłacamy środki z otrzymanej w prezencie akcji na nasze konto bankowe lub jeden z obsługiwanych portfeli internetowych.
Na koniec zostaje jeszcze trzecia opcja, czyli udział w programie afiliacyjnym, w którym możemy zarabiać, polecając brokera znajomym. W trading 212 darmowe akcje oraz inne korzyści czekają na nas zaledwie kilka kliknięć stąd. 

undefined