CashBack

Zakupy każdy musi robić. Coraz częściej wybieramy zakupy przez internet. Decydując się na takie zakupy możemy zarobić. Zapytasz jak? Oprócz oczywistej sprawy często w internecie produkty są tańsze. Wynika to z sposobu prowadzenia działalności firm w świecie wirtualnym. Druga możliwość zarobku to CashBack – zwrot pieniędzy za zakupy.

Na czym to polega?

Z pomocą przychodzi LetyShops. Jest to strona / aplikacja pozwalająca zarobić na zakupach. W swojej bazie posiada ponad 3 tysiące sklepów oferujących zwrot pieniędzy za zakupy.

CashBack

Zakładamy konto. Wypełniamy wszystkie dane i już od najbliższych zakupów zarabiamy. Jedynie o czym musimy pamiętać to wchodzić do sklepu przez tą właśnie stronę lub aplikację. A żeby nie zapomnieć o LetyShops warto zainstalować wtyczkę do przeglądarki Google. Wtedy nie tylko będziemy mieli przypomnienie o zarobku podczas zakupów przez internet ale również będziemy mogli sprawdzić cenę danego produktu, który Nas interesuje i czy przypadkiem cena w sklepie w promocji nie jest taka sama jak przed promocją albo i nawet wyższa. (Takie przypadki też mają miejsce. Fakt coraz rzadziej ale warto być ostrożnym)

CashBack ile możemy zarobić?

Wszystko zależy od sklepu i procentu jaki oferuje dany sklep. Często to się zmienia, np w okresie Black Week coraz popularniejszym w Polsce. Sklepu oferują większy zwrot. Nawet parę groszy to zawsze jakiś zwrot i Nasz zysk a przecież czy byłby zwrot czy nie to dany produkt i tak byśmy kupili.

Jak wypłacić zarobione pieniądze?

Możemy wybrać czy chcemy przelew na konto czy PayPal. Nie ma problemu z wypłacaniem. 1-3 dni po zleceniu powinien być przelew na Naszym koncie.

CashBack rejestracja

Wchodzimy w poniższy link:
LetyShops
wypełniamy wszystkie dane i od najbliższych zakupów korzystamy z tego, dzięki czemu zarabiamy. Zarobione pieniądze zbieramy na konto w systemie, później wypłacamy na swoje konto bankowe.

Warto zainstalować dodatek do przeglądarki, ponieważ będzie Nam podpowiadała czy dany sklep jest objęty zwrotem pieniędzy a dodatkowo będzie można sprawdzić cenę danego produktu jak się zmieniała.

powrót