Czytanie maili

Kiedyś przeglądanie maili i ich czytanie oraz oglądanie reklam wykonywałem na kilku stronach. Ostatecznie zostałem przy trzech wiarygodnych. Pozostałe testowane strony zostały zamknięte lub okazały się niewypłacalne.

Skrótowo ten sposób zarabiania jest nazywany GPTR lub PTR

Przeglądanie maili nie jest ciężka pracą. Dostajesz maila z linkiem do strony, na którą masz wejść i spędzić tam określony czas lub przejrzeć np 2 strony. Wykonując to „zadanie” dostajemy wynagrodzenie sięgające do kilku groszy. Zadania wymagającej naszej większej pracy są oczywiście lepiej płatne.

Dodatkowo można zarobić logując się na stronę poszczególnych paneli gdzie są dodatkowe zadania do zrobienia i reklamy do zobaczenia. Logując się na panele można zarabiać raz na mniej więcej 24 godziny.

Logując się na poszczególne strony mamy tam możliwość zrobienia dodatkowych zadań, które są lepiej płatne i pozwolą szybciej osiągnąć minimum aby móc wypłacić.

Zapraszając swoich znajomych również dostajemy % od zarobku tych osób. Więc jest kilka możliwości zarobku, które razem pozwolą na zarobek w tym systemie pracy.

Przeglądanie maili plusy i minusy pracy

+ Długa współpraca, możemy zrezygnować kiedy chcemy
+ Wypłacalne
+ Praca zdalna
+ Łatwa

– Taka praca nie zastąpi stałej pracy
– Osiągnięcie minimum aby wypłacić

Strony godne polecenia:

Sejfik.com

Imperiumreklamy.com

  Centrumreklamy.com

Poradnik jak zarobić więcej

Potrzebujesz więcej informacji Napisz

powrót