WowApp

WowApp

Ciężko jest jednoznacznie określić co to jest. 🙂 Można powiedzieć, że to rozbudowana aplikacja dająca zarobić pieniądze przez internet na różne sposoby. Sam program istnieje już troszkę czasu bo od 2013 roku ale w Polsce nie jest jeszcze popularny więc na pewno łatwiej będzie Nam zaprosić znajomych i nieznajomych aby również zarejestrowali się z Naszego linka polecającego (inaczej ciężko dostać się do programu). Każda nowa osoba z Naszego linku to zarobek również dla Nas. Opinie na różnego rodzaju forach i grupach są pozytywne i sam system jest wypłacalny. WowApp można pobrać w sklepie z aplikacjami na telefon. Jest również wersja na komputer, która jest troszkę mniej rozbudowa niż ta wersja na telefon. Obie wersje posiadają komunikator, który wygląda jak standardowe i powszechnie znane na rynku tego typu aplikacje (Messenger, WhatsApp) i rozmawiając tam już możemy zarobić parę groszy.

Rejestracja w WowApp

Rejestracja jest standardowa i zajmuje parę chwil. Trzeba mieć ukończone 16 lat i najlepiej telefon aby móc szybciej i więcej zarobić. Wystarczy kliknąć w link, wypełnić wyskakujące pola. Potwierdzić maila i numer telefonu i jesteśmy w systemie. Decydując się na rejestrację z powyższego linku trafiacie do mojej grupy na chacie, gdzie będziemy mogli sobie wspólnie pogadać o zarabianiu.

Zarabianie

Proces zarabiania nie jest skomplikowany wręcz przeciwnie, wszystko jest bardzo intuicyjne. Zbieramy Wowcoinsy, a ile, to oczywiście zależy od zadania jakie wykonujemy. Zdobywając doświadczenie będziemy wiedzieli, które „zadania” są warte poświęcania czasu, a które lepiej odpuścić i skupić się na innej pracy.
Przelicznik: 1 wowcoins = 0.01 $, czyli jakieś 4 grosze, 100 wowcoins to 1 $, czyli około 4 zł.

Główną zakładką, gdzie mamy najwięcej sposobów na zarabianie jest zakładka „Zyski”:
– Czatowanie z innymi użytkownikami aplikacji, wykonywanie połączeń audio oraz wideo,
– Oglądanie filmików, instalowanie aplikacji oraz wykonywanie zadań,
– Ustawienie spersonalizowanej strony głównej,
– Robienie zakupów w sklepach, które oferują cashback,
– Granie w gry mobilne – tutaj wynagrodzenie dostaniemy za czas spędzony w grze. Jak jest napisane że musimy mieć włączoną grę 1 godzinę to nie musimy grać całą godzinę. Możemy ten czas podzielić na kilka, krótszych sesji.
– Wypełnianie ankiet,
– Reklamy wyświetlane przy zablokowanym telefonie (opcję trzeba włączyć w ustawieniach, ponieważ domyślnie jest wyłączona),
– Zapraszanie znajomych do struktury. Jest 8 poziomów polecających. Z pierwszego poziomu dostajemy 25%. Każdy poziom niżej to około połowę mniejszy zarobek.

System polecający w WowApp

Aby rozbudować grono swoich polecających mamy dwa wyjścia. Jedno zależy od Naszej pracy a drugi od szczęścia. Rejestrując się do systemu automatycznie dostajemy link polecający, który możemy wszędzie udostępniać, wysyłać znajomym i tak zbudujemy grupę osób, które dadzą Nam dochód pasywny. Drugi sposób to szczęście. Osoba, która się będzie rejestrować, zrezygnuje ze swojego polecającego i wybierze Naszą skromną osobę jako osobę polecającą. Ale aby tak się stało musimy zmienić jedno ustawienie w swoim profilu. Po zalogowaniu przejdziemy do zakładki „Info o profilu„, a następnie zaznaczymy „Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci”.

Zarobki

Ciężko powiedzieć ile można zarobić. Na początku na pewno nie będą to kokosy. Z biegiem czasu i jak grono poleconych się zwiększy, zarobki będą coraz większe.

Jak zarabiać w WowApp?

Jak już było wspominane tutaj można zarabiać zarówno na telefonie jak i komputerze. Telefon daje więcej możliwości zarobku.

Wypłaty

Zbieramy tzw. „WowCoin„, których wartość w przeliczeniu wynosi: 100 WowCoin = 1$. Próg wypłaty zależy od sposobu wypłaty na jaką się zdecydujemy. Pieniądze możemy otrzymać na:
– Konto bankowe,
– Kartę kredytową,
– PayPal,
– Przeznaczyć na wybraną organizację charytatywną,
– Doładować konto WowApp.

powrót