SW Panel

SW Panel

SW Panel (dawniej StudentsWatch), który ma bardzo dobre opinie. Swoją działalność online, rozpoczął w 2011 roku i z powodzeniem świadczy usługi do dnia dzisiejszego. Właścicielem serwisu jest Agencja badawcza SW Research, która jest niezależną firmą z polskim kapitałem.

W projekcie tym każdy użytkownik panelu ankietowego może zostać: projektodawcą, realizatorem oraz uczestnikiem badań. Każdy zarejestrowany użytkownik może tworzyć, wypełniać oraz przeglądać wyniki ankiet. Udostępniony jest tu również ranking osób, które są najbardziej aktywne (co wiąże się z określonymi korzyściami). W SW Panel można:

  • stworzyć swoją ankietę internetową (
  • realizować projekty badawcze
  • uczestniczyć w badaniach i otrzymywać za każde z nich wynagrodzenie (które jest proporcjonalne do złożoności badania),
  • tworzyć razem z grupą innych osób większe projekty badawcze
  • brać udział w innowacyjnych projektach badawczych (takich jak: barometr internetowy czy monitor studencki).

Uczestnictwo:
Dołączenie do serwisu jest w pełni darmowe, a otwarcie konta jest możliwe już od 13 roku życia. (za zgodą opiekuna)

Wynagrodzenie:
Student Points – punkty zdobywane za udział w badaniach komercyjnych, które możesz wymienić na pieniądze.
Social Points – punkty przyznawane za tworzenie własnych ankiet oraz branie udziału w badaniach niekomercyjnych.
W zamian za uzbierane punkty, tworzony jest co miesiąc społecznościowy ranking najaktywniejszych użytkowników. 20. pierwszych osób otrzymuje co miesiąc nagrody

Wypłacalna:
Tak. Osobiście sprawdzone 🙂

Wypłaty:
Obok gotówki (50 zł) i usług serwisu SWPanel, możemy wymieniać punkty na liczne nagrody fundowane przez Zleceniodawców badań, firmy partnerskie oraz przez SWPanel. Nagrody przekazywane są za uczestnictwo w konkursach organizowanych przez SWPanel, wymienianie punktów, aktywność na serwisie. Nagrodami stałymi są koszulki i inne gadżety SWPanel. Kolejne nagrody jakie możemy zdobyć to vouchery lub bony na zakupy w sklepach internetowych (np. Merlin.pl). Nagrodami niestałymi są wycieczki, zabawki, kursy językowe, oprogramowanie, gry komputerowe i inne produkty z szerokiej puli nagród.

Rejestracja:
Link

powrót