Ysense – poradnik

Rejestracja Ysense – poradnik

Wchodzimy na stronę panelu https://www.ysense.com/ 

Na stronie po prawej stronie u góry uzupełniamy swoje dane: 
Email – podajemy email na jaki rejestrujemy się w panelu (ja mam na wp i nie było problemów, nie wiem jak inne domeny, najlepiej gmail)  
Password – wiadomo, jakieś hasło trzeba mieć 🙂 Zaznaczamy kwadracik, że chcemy otrzymywać ankiety z Ysense  

Klikamy niebieski przycisk „Join Now” 

Na maila dostajemy wiadomość potwierdzająca rejestrację w panelu Ysense. Musimy ją otworzyć i kliknąć w link aktywacyjny. Od teraz jesteśmy aktywnymi użytkownikami tego panelu badawczego. 

Logowanie do strony

Aby zalogować się, otwieramy stronę Ysense i klikamy „Sign in”, podajemy dane do logowania – email i hasło. Następne co musimy zrobić, to uzupełniamy swoje dane profilowe (jest to potrzebne do otrzymywania ankiet i wypłat – panel robi wypłaty na PayPal – jest on darmowy i zakłada się go w minutę, przelewy na konto są z niego również darmowe). W celu uzupełnienia danych klikamy w górny prawy róg strony i w rozwijanej liście wybieramy „Profile and Settings” i uzupełniamy dane – imię i nazwisko , adres (podanie dokładnej ulicy nie jest obowiązkowe, można wpisać cokolwiek). 

Od teraz możemy zacząć zarabiać. Ysense działa na trochę innej zasadzie niż pozostałe panele badawcze. Musimy sami się logować do panelu, aby sprawdzić dostępność ankiet. 

Ysense – poradnik jak zarabiać

Ja odpalam stronę i odświeżam co jakiś czas, jak jestem w pobliżu komputera. A że mam pracę biurową to często odświeżam. 🙂 Zajmuje to chwilę, a może akurat trafi się jakaś ankietę. Piszę „trafi”, bo Ysense to rotator ankietowy i ankiety są lub ich nie ma.

Czasem może się zdarzyć, że żadnej ankiety nie trafimy parę dni lub tydzień. Ale nie zrażamy się tym, bo w tym panelu to normalne! Po tym czasie z reguły przychodzi dużo ankiet i wszystko się wyrównuje. Średnio w skali miesiąca w tym panelu udaje się trafić około 15-30 ankiet. Podstawa to regularnie przynajmniej parę razy dziennie logować się do panelu i być cierpliwym, a na pewno zostaniemy wynagrodzeni.

A gdzie szukamy ankiet?

Wchodzimy w zakładkę „Surveys” -> „complete surveys” . Po wejściu w zakładkę „complete surveys”, czy to z komputera, czy telefonu ukaże nam się strona z kwadracikami (okienkami), które są rotatorami ankietowymi. Musimy kliknąć w każde okienko, aby sprawdzić czy jest w nim dostępna ankieta. Na chwilę obecną u mnie są dwa okienka „Opinion World” i „Penaut Labs”. Cała filozofia to kliknięcie w te okienka i albo ankieta akurat będzie albo nie. Trzeba klikać w nie jak najczęściej się da, ja to robię parę- paręnaście razy dziennie jak akurat mam chwilę i siedzę przed komputerem. Zajmuje to chwilę, a możemy trafić na ankietę. Tutaj ważne są statystyki kliknięć.

Oprócz tego ankiet szukamy w Menu głównym zakładka Offers -> Wannadas — > Surveys, Offers -> Revenue Universe  Surveys. Tam również są routery- okienka z ankietami w które klikamy, aby sprawdzić czy coś jest. Często po wejściu w zakładkę „surveys” może nam wyskoczyć zaproszenie do ankiety dedykowane – czyli bez klikania w okienka routery nad nimi pojawia się zaproszenie. Jeśli mieszkamy za granicą (szczególnie UK), to więcej ankiet będziemy mieć z zaproszeń bezpośrednich, niż z okienek rotatorów. Wtedy to wygląda mniej więcej tak: Te zaproszenia bezpośrednie potrafią bardzo szybko pojawiać się i znikać, dlatego abyśmy wiedzieli o dostępnych ankietach trzeba zainstalować dodatek do przeglądarki internetowej „Addon”. Wypełniając z Polski również warto zainstalować ten dodatek (dostaje się bonus).Znajduje się on w menu głównym Ysense . More  Addons Wybieramy dodatek odpowiedni do swojej przeglądarki i instalujemy. Po instalacji umiejscowi on nam się w prawym górnym rogu na pasku przeglądarki i będzie nas powiadamiał o dostępnych ankietach bezpośrednich. 

W skrócie Ysense – poradnik

Staramy się logować do Ysense jak najczęściej, sprawdzamy dostępność ankiet wszędzie gdzie możemy je znaleźć.  Nawet jeśli ankietę znajdziemy, nie jest to gwarancją, że się do niej dostaniemy. Firmy poszukują różnych grup respondentów. Będąc systematycznym powinniśmy spokojnie zarobić tylko na Ysense do 200 zł miesięcznie. Mieszkańcy UK i innych krajów za granicą mogą ten zarobek pomnożyć co najmniej razy dwa. Kluczem do dobrych zarobków jest systematyczność i cierpliwość  Aby sprawdzić nasze zarobki w Ysense na głównej stronie rozwijamy zakładkę „Total Earnings”, aby zlecić wypłatę przechodzimy

Ysense istnieje coś takiego jak bonus aktywności. Jeśli uda nam się w ciągu dnia zrobić minimum 2 ankiety to otrzymujemy dodatkowe 14 % do zarobków w danym dniu. Więc warto się postarać  we wszystkich panelach ankiety są po polsku, nawet w tych zagranicznych.

Dodatkowo w chromie (nie wiem czy w innych przeglądarkach też bo nie korzystam) można włączyć automatyczne tłumaczenie.

powrót