Zarobek dzięki codziennym czynnościom

Nie trzeba zmieniać swojego życia aby zacząć zarabiać. Jeśli robisz zakupy przez internet czy stacjonarne (a na pewno ktoś w domu takie czynności wykonuje) czeka na Ciebie zarobek dzięki codziennym czynnościom.

Robiąc zakupy przez internet wystarczy tylko zarejestrować się w LetyShops. Co to LetyShops? W skrócie jest to firma/aplikacja, która zwraca nam pieniądze za zrobienie zakupów w wybranych sklepach. (więcej informacji)
A jakie to sklepy? Aktualnie jest ich ponad 3 tysiące więc ciężko jest wszystkie wymienić. Aby sobie ułatwić zadanie z wyszukiwaniem sklepów warto zainstalować do przeglądarki dodatek LetyShops i teraz za każdym razem będziemy mieli informacje wchodząc na sklep czy dostaniemy zwrot kasy i jaki procent wydanych pieniędzy będzie zwrotem, czy sklep nie bierze udziału w tym programie i warto poszukać danego towaru pod innym adresem. 🙂 Ten % zwrotu jest ruchomy, zależy od sklepu, asortymentu i dnia. 🙂

Pierwszy sposób zarobku za nami. Jest mega prosty i nie wymaga od Nas żadnego wysiłku, przecież i tak robimy zakupy czy to w portalach aukcyjnych czy sklepach internetowych.

A teraz drugi sposób, gdzie możemy zarobić na tych samych zakupach. Jest również prosty jak przy pierwszym sposobie ale tutaj jednak musimy wykonać troszkę pracy – zeskanować zakupy.

Przed przystąpieniem do tej pracy musimy zarejestrować się na stronie Moje zakupy GFK. Aby się zarejestrować należy do mnie wysłać maila i wtedy w wiadomości zwrotnej wyślę zaproszenie. Później wypełnić ankietę początkującą i czekać aż zostaną Nam dostarczone „materiały do pracy”. Rejestracja jest jednorazowa. Przed każdym kolejnym skanowaniem musimy wziąć do ręki tylko otrzymany skaner. Praca jest łatwa.

Do skanowania wystarczy aplikacja na telefon. Wchodzimy w aplikację. Naciskamy REJESTRUJ ZAKUPY. Wybieramy osobę, która robiła zakupy. Następnie gdzie zostały zrobione zakupy i w jakiej formie. Podajemy kwotę jaką wydaliśmy i czy korzystaliśmy z programu lojalnościowego. Robimy zdjęcie paragonu. Zaczynamy skanować kody. Zatwierdzamy rachunek i uzyskaliśmy punkty, które możemy wymienić na nagrody. Im dużej jesteśmy w programie Moje zakupy tym więcej punktów uzyskujemy. Katalog nagród jest spory.

Jak widać wprowadzamy lekką zmianę w życiu i możemy zarabiać zarówno pieniądze jak i zdobywać nagrody. Zarobek dzięki codziennym czynnościom nie jest trudny.