Zymetria

Zymetria

Zymetria.pl jest to spora grupa osób chętnych mająca swoje zdanie i dodatkowo lubią wypowiada się na różne tematy i przy tym jeszcze zarobić. Firma Zymetria jest polskim panelem badawczym.

Społeczności Zymetria.pl jest zamkniętą społecznością i aby się do niej dostać, trzeba otrzymać zaproszenie od innych uczestników należących do grupy. Oprócz otrzymania zaproszenia to nie ma żadnych warunków dla osób pełnoletnich i mieszkających w Polsce. Osoby poniżej 18 lat muszą mieć zgodę od rodziców lub opiekuna prawnego. Ale to w każdym Panelu badawczym tak mamy.

Uczestnicy panelu Zymetria.pl dostają zaproszenie do wypełniania płatnych ankiet, wypowiadani się na grupach lub forach. Za dobrze wykonanie zadania otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na nagrody: Karta do Empiku lub przelew na konto paypal
Oprócz główne panelu są jeszcze inne, na których jest troszkę mniej ankiet ale warto też tam być: (KlubZdrowia, KlubWidza). Tutaj też zapis tylko przez zaproszenie mailowe.

Uczestnictwo:
Dołączenie do serwisu jest w pełni darmowe, a otwarcie konta jest możliwe od 18 roku życia. Poniżej 18 roku trzeba zgodę opiekuna

Wynagrodzenie:
Punkty zdobywamy wypełniając zadania przed nami postawionymi.

Wypłacalna:
Tak. Sprawdzone wielokrotnie

Wypłaty:
Punkty, minimum 250, które zdobywa się za udział w badaniach można wymieniamy na kartę do Empika lub przelew na PayPal

Rejestracja:
Link

powrót